Από το 1952
Confectis - Ιστορία 3 γενεών
Η Confectis γεννήθηκε σε μία από τις πιο δύσκολες στιγμές του ελληνικού επιχειρηματικού περιβάλλοντος. Γεννήθηκε από το πάθος νέων ανθρώπων και από την εμπειρία 3 γενεών στον τομέα της ζαχαροπλαστικής.
![For About](https://confectis.com/wp-content/uploads/2020/04/For-About.png)
Η Confectis γεννήθηκε σε μία από τις πιο δύσκολες στιγμές του ελληνικού επιχειρηματικού περιβάλλοντος. Γεννήθηκε από το πάθος νέων ανθρώπων και την εμπειρία 3 γενεών στον τομέα της ζαχαροπλαστικής. Συνεχίζουμε να καινοτομούμε και να αναπτύσσουμε νέα και πρωτοποριακά προϊόντα όπως το μοναδικό Gelee Blend®, ζελέ με διπλή γεύση και 2 χρώματα.